اخبار

 

<< لیست همکاران فعال در شبکه مجازی مدرسان کامپیوتر سراسر کشور >>

 

دور اول انتخاب کاربران فعال: امتیازات تخصیص داده شده به کاربران فعال لیست زیر، توسط سرگروه های آموزشی استان پس از انجام فراخوان و جمع آوری اطلاعات و بررسی، به دبیرخانه کشوری کامپیوتر، معرفی و اعلام شده اند. در صورت وجود هرگونه ابهامی می توانید با سرگروه های آموزشی استان خود تماس گرفته و دبیرخانه کشوری کامپیوتر مسئولیتی در قبال تایید این اعضا ندارد.

دور دوم و سوم انتخاب کاربران فعال: برای هنرآموزانی که تمایل دارند در این عرصه قابلیت ها و توانایی های خود را بسنجند، دبیرخانه کشوری کامپیوتر این امکان را فراهم کرده که همکاران بتوانند خودشان نسبت به معرفی فعالیت ها و اقدامات علمی و پژوهشی خود اقدام نمایند. فرم مخصوص معرفی کاربران فعال به زودی برای عموم هنرآموزان فعال خواهد شد و به محض فعال شدن فرم، اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که جهت شفاف سازی و اطلاع از وضعیت همکارانی که در این فراخوان استانی شرکت کرده اند، اسامی تمام همکارانی که توسط گروه های آموزشی ارزیابی و معرفی شده اند در این صفحه قرار داده شده است. تنها همکارانی امتیاز کاربر فعال را کسب خواهند کرد که امتیاز آنها 45 به بالا می باشد.


همکارانی که اسم آنها در لیست کاربران فعال دور اول و دوم قرار دارد و امتیار 45 به بالا را کسب کرده اند، برای شرکت در دور سوم انتخاب کاربران فعال لازم است که لیست فعالیت های خود را از تاریخ اول فروردین 96 به بعد ثبت نمایند.

سایر همکاران که نام آنها در لیست های زیر نمی باشد، برای شرکت در دور سوم انتخاب کاربران فعال لازم است که لیست فعالیت های خود را از تاریخ اول مهر 95 به بعد ثبت نمایند.

 

محورهای انتخاب کاربران فعال به شرح زیر است:

 

 

<< اسامی همکاران خلاق کامپیوتر سراسر کشور >>

 

 

<< لیست همکاران شرکت کننده در تحلیل کتاب >>

 

 

 

<< اسامی تیم مدیریت شبکه مجازی مدرسان کامپیوتر سراسر کشور >>

 

 

صفحه1 از17
بالا
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر وب سایت بهره میگیریم . برای مشاهده درست این وب سایت لطفا استفاده از کوکی ها را تایید نمایید مشاهده جزئیات ...